Samsung Smart TV

 
Wiele się o tym mówiło w ostatnich czasach i wreszcie jest! Smart TV Samsung jest już dostępny na rynku i każdy z nas może mieć go w swoim domu.

Trzeba przyznać, że Smart TV Samsung to duży przełom w zakresie telewizorów, gdyż długo czekaliśmy na taką innowację. Na czym ona polega?

Oczywiście różnica jaka istnieje pomiędzy Smart TV a innymi telewizorami dostępnymi na rynku polega na intuicyjnym sposobie sterowania poprzez dłonie i mowę jaki posiada Samsung Smart TV. Pozwala nam to na wydawanie poleceń poprzez mowę i gesty. Osobiście bardzo przypomina mi to Kinecta, który osiągnął ogromny sukces w zakresie innowacji technologicznych.

Samsung Smart TV ma trzy podstawowe zalety. Są nimi jego możliwości, czyli sterowanie głosem, sterowanie gestami oraz rozpoznawanie twarzy.

W przypadku sterowania głosem Smart TV wykonuje twoje wypowiedziane polecenia. Pozwala to na włączenie telewizora, zmianę kanałów oraz wykonanie innych poleceń bez wykorzystania pilota. Wystarczy powiedzieć, czego chcesz, a Twój Smart TV wykona zadanie!

Nie możemy nie wspomnieć o sterowaniu przy pomocy gestów. Funkcja ta pozwala na sterowanie telewizorem używając swoich dłoni, które dla Smart TV są niczym myszka komputera.Inna zaleta Smart TV to funkcja rozpoznawania twarzy umożliwiona dzięki wbudowanej kamerze. Jest ona szczególnie przydatna jeśli chcemy się gdzieś zalogować bez zbędnego podawania hasła.

Samsung Smart TV umożliwia także korzystanie z bardzo wielu polskich aplikacji takich jak TVN Player, Tuba TV, Iplex, Ipla, Onet.pl biznes i sport, VOD TVP.PL, WP.tv i wiele innych ciekawych aplikacji, które umilą Ci czas spędzony przed telewizorem.

Ten telewizor na pewno zapewni Tobie i Twojej rodzinie wiele godzin zabawy i rozrywki. Oczywiście jego cena jest wyższa od cen tradycyjnych telewizorów dostępnych w naszych sklepach, aczkolwiek jest to zrozumiałe, zważywszy na możliwości jakie daje nam ten nowoczesny telewizor.